נעים מאוד, שרון לרמן

"להיות מותג פירושו ליצור שפה אחידה וקונספט ויזואלי שהעסק שלכם יזוהה עמו ועם זאת, יצירת המותג הינו תהליך ארוך שדורש מחשבה ותכנון" (שרון לרמן)

סטודיו שרון לרמן – אסטרטגיה מיתוגית לעסקים וחברות, הוקם על ידי שרון לרמן, אמא לשלושה, בעלת ניסיון של למעלה מ 15 שנים בתחום העיצוב והמיתוג. לרמן, המשמשת גם כמרצה במכון אבני, הקימה את הסטודיו המעסיק צוות מקצועי של מעצבים, בוני אתרים, כותבי תוכן, מתכנתים ומשווקים ובמהלך השנים בו פועל הסטודיו מיתגנו אלפי עסקים שהפכו ללקוחות ממליצים.

One Stop Shop למיתוג נכון ואפקטיבי
הסטודיו, בו עובדים מגוון אנשי מקצוע איכותיים מתחומי העיצוב, התכנות והשיווק, פועל במתכונת של One Stop Shop – משום שאנו מאמינים שעל מנת ליצור מיתוג נכון ואפקטיבי עם תוצאה מדויקת, חשוב שכל שלב בתהליך יהיה מבוצע על ידי בעל המקצוע הנכון ביותר ושכולם יפעלו בסנכרון מלא של 360°.

הערכים בהם אנו מאמינים

יצירתיות.

בעיצוב, שם המשחק הוא יצירתיות, להיות מסוגלים להביא אליכם את העיצוב היצירתי ביותר ואת זה אנו עושים בכל יום.

חדשנות.

עסק שלא מתחדש – עומד במקום ואנחנו לא רוצים שזה יקרה לכם. לכן אנו מקפידים להיות מעודכנים בטרנדים האחרונים, על מנת לעצב לכם מותג רענן, חדשני ומסקרן.

דיוק.

כל העבודה שלנו, בכל תחום, מתבצעת באופן מוקפד ומדויק. אנו מאמינים כי דיוק ניכר בתוצאה ומשדר ללקוחות מסר חיובי.

שקיפות.

אנו מעדכנים את הלקוחות שלנו בכל שלבי התקדמות העבודה, תוך דיאלוג ושיתוף, משום שאולי אנחנו מבצעים את העבודה, אבל היא בסופו של דבר שלכם.

תקשורת.

אנו מאמינים בתקשורת, ביננו לבינכם וביניכם לבין הלקוחות שלכם. לכן, נפעל קודם כל להבין אתכם ואז לייצר לכם מיתוג שהלקוחות יבינו ויתחברו אליו.

התלהבות.

אנחנו אוהבים את העבודה שלנו ומתלהבים ממנה, כאילו שהיא העבודה הראשונה שלנו. בסיום העבודה אנחנו מאמינים שגם אתם תתלהבו מהתוצאה.

שרון לרמן

איך הכל התחיל?

מהיום שהסטודיו נפתח ומיתגנו את הלקוח הראשון, עברנו כברת דרך בה מצאנו לעסקים רבים שם, מיתגנו אותם, בנינו להם אתרים, ובגדול – עזרנו להם להפוך למותג המושך תשומת לב והכי חשוב – לקוחות.

הערך המוסף שאנו מביאים לכל עבודה – בנוסף למקצועיות, הדיוק וההקפדה – הוא היכולת שלנו להתחדש, להבין את עולם העיצוב המשתנה כל הזמן ולהיות מעודכנים בטרנדים האחרונים. כשאתם ממתגים איתנו תהיו בטוחים שהמותג שלכם יהיה לא רק נכון ומדויק, אלא גם עדכני וחדשני. 

המיתוג שלכם מתחיל מכאן

בעולם המוצף במסרים, הסחות דעת ופרסומות, מיתוג נכון של העסק ישפר את חוויית המותג שלכם וחוויה זו מתחילה במיתוג נכון שאינו מתפשר. זהות מותגית חזקה ועקבית תשמש אתכם בכל פלטפורמה שיווקית, לכן בין אם אתם עסק בתחילת דרכו או עסק המבקש לעדכן את הזהות המותגית שלו – דברו איתנו וניצור עבורכם זהות מותגית מנצחת.

לקבלת הצעת מחיר