כתבו עלינו

המומחים

תתקדמו: שרון לרמן תמתג את העסק שלכם

סטודיו שרון לרמן - ייעוץ ומיתוג לעסקים, בניהולה של שרון לרמן, הוא המקום שעתיד לייצר לכם מותג שיזוהה עם העסק שלכם ויבדל אתכם מהמתחרים. לרמן בת ה-38 נמצאת בתחום מיתוג העסקים כבר עשר שנים וכמו כן היא גם מרצה לעיצוב גרפי במכון אבני בתל אביב.
בעולם מוצף במסרים, הסחות דעת ופרסומות, מיתוג נכון של העסק ישפר את חוויית המותג. "להיות מותג פירושו ליצור שפה אחידה וקונספט ויזואלי שהעסק שלכם יזוהה עמו ועם זאת, יצירת המותג הינו תהליך ארוך שדורש מחשבה ותכנון" סיפרה לרמן.
עורכות הדין, הילה שבירו ואורית ידוב-כהן, סיפרו על המפגש שלהן עם שרון: "אני ושותפתי פתחנו משרד עורכי דין ובעקבות המלצות רבות הגענו לשרון. כבר במפגש הראשוני שרון גילתה סבלנות רבה, נתנה טיפים ועצות והיתה מאוד קשובה לנו. לאורך כל התהליך היא היתה אדיבה ומאוד זמינה גם בשעות מאוחרות בלילה. התוצאות לא היו שונות - העיצוב יצא בדיוק כמו שרצינו. שרון קראה אותנו במדויק. אנחנו מרוצות ומאוד שמחות שבחרנו בשרון ובהחלט נמליץ בעתיד לכל מי שיצטרך''.
הסטודיו מעניק ייעוץ בכל הקשור למיתוג עסק חדש, החל מבחירת שם העסק וסלוגן, ועד עיצוב ובניית אתרי אינטרנט ודפי נחיתה, עם כל שירותי העיצוב הגרפי, הפרסום והשיווק הדיגיטלי במקום אחד. לפני שלרמן ניגשת לשלב העיצוב, שרון מבצעת מחקר שוק, בודקת מי קהל היעד, מי המתחרים, איזו שפה כדאי שתהיה למותג, הצבע הנכון עבורו ועוד. מעבר לכך, היא בונה ומעצבת אתרי אינטרנט, מנהלת דפי פייסבוק ואינסטגרם, עוסקת בכל הקשור לעיצוב גרפי, דבר אשר מעניק לה את האפשרות לעצב ללקוחות קטלוגים, חוברות אריזות למוצרים. באמתחתה מגוון לקוחות גדולים שעושים גם אירועים וכנסים, הסטודיו דואג לעצב את הביתנים עבור הכנסים והתערוכות.

לקבלת הצעת מחיר