שרון לרמן

שרון לרמן

איך מיתוג נכון, משפיע על ההכנסות של העסק?

רוצים להגדיל את המכירות? מיתוג יעשה את זה עבורכם! בואו נתחיל מהסוף..

בואו נתחיל מהסוף, מיתוג יגדיל את ההכנסות של העסק שלכם!

  מיתוג נכון ידגיש את הערך הייחודי שלכם

  מיתוג נכון יבדל אתכם מול המתחרים

  מיתוג נכון יקרב אליכם קהל שמזדהה עם המוצר 

  מיתוג נכון יאפשר לכם למצב את המחירים שלכם גבוה יותר

  מיתוג נכון יגביר את האמינות שלכם מול הלקוחות

אבל איך עושים את זה בפועל?

מיתוג הוא לא רק דבר אחד, הוא מכלול של דברים שביחד מהווים שלם אחד המציג את העסק שלכם באופן מיטבי לקהל הלקוחות הנמצא במדיות השונות, באון-ליין ובאוף ליין. כמובן שהדבר הראשון הוא נראות.

ראשית, חשוב למתג את העסק שלכם נכון באופן ויזואלי כך שישדר מי אתם, מה אתם עושים ומה הערכים אותם תרצו להעביר. השפה הוויזואלית תתחיל בלוגו ותקיף באופן אחיד כל מקום בעסק שבו יש נראות. על גבי המוצרים, במסמכים הרשמיים שיוצאים ממנו, בחומרי פרסום, בנכסים הדיגיטליים ועוד ועוד.  

אמנם חלק מהותי מהמיתוג הוא הוויזואליות, אך מיתוג יבוא לידי ביטוי גם במסרים היוצאים החוצה וגם במסרים הפנים ארגוניים. את כל אלה תוכלו להעביר במדיות השונות ולשלב אותם בתוך הוויזואליות שיצרתם.

תהליך המיתוג הוא תהליך של בירור עומק לגבי העסק ומאפשר לכם להגדיר מחדש את המוצר, את התמחור ואת קהל המטרה. הוא מסדר אותו ומהדק אותו כך שלאחר תהליך כזה אתם כבר לא יכולים להתבלבל ואתם יודעים בדיוק מה המוצר, מה הייחוד שלו, על איזה צורך הוא עונה ומי הקהל המתאים ביותר עבורו. אחרי עבודת העומק הזו אתם תגיעו לשלב המכירה מוכנים והמכירה תהפוך לפשוטה ויעילה יותר.  

השקיעו בנכסים הדיגיטליים שלכם

אז המיתוג שלכם מצוין, יצרתם שפה ויזואלית נכונה ואפקטיבית, אתם יודעים בדיוק מה המוצר שלכם שווה, אבל כדי שכולם ייחשפו אליו יש צורך להוציא אותו החוצה. איך עושים את זה? באמצעות הנכסים הדיגיטליים: האתר שלכם והמדיה החברתית (פייסבוק, אינסטגרם, לינקדן, יוטיוב וכדומה). חשוב שתדעו שכשכל הנכסים הדיגיטליים שלכם ייראו אותו הדבר, ידברו באותה השפה וישתקפו מהם אותם המסרים, הלקוח יבין שיש לו עסק עם חברה רצינית. רצינות משדרת אמינות ואמינות מוכרת.

מה זה אומר להשקיע בנכסים הדיגיטליים?

כבר דיברנו על הנראות שלהם אבל חשוב להבין שכל הנכסים הדיגיטליים מצריכים תחזוקה. נכסים שאינם מתוחזקים, יעשו את הפעולה ההפוכה,
ייצרו תחושה שאין שם אף אחד ותחושת נטישה מביאה נטישה. מה זה אומר תחזוקה?

  להעלות תוכן באופן קבוע

  לתת מענה מידי לפניות המגיעות משם

  לייצר אינטראקציה עם הקהל שלנו

  להראות תנועה שוטפת וקבועה

אחד האתגרים שבעלי עסקים מתמודדים איתם זה חוסר זמן לייצר תכנים, אבל שזה לא יעצור אתכם ,כי בשביל זה יש בעלי מקצוע שמתמחים
ביצירת תוכן מקצועי המשלב בתוכו גם וויזואליות. 

לפרוייקטים של מיתוג לחצו כאן https://s-lerman.com/branding 

שתף את הפוסט

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן